Pvdf estalitako aluminiozko profila, Ate Irristagarria / aluminiorako Ate Irristagarria / aluminiorako Aterako Profila.

Pvdf aluminiozko profilak

Xehetasunak
Jatorrizko lekua: Jiangsu, Txina (kontinentala)
Kalifikazioa: 6000 Multzoa
Tenplea: T3-T8
Application:Industrial console
Forma: T - Profila
Aleazioa edo Ez: Aleazioa da
Model Number:many kinds
Markaren izena: weyerhau
color:Any colour based on Standard Germany RAL mark
moulding:our moulds, no fee; if opening mould, usually about 10-50 tons, is
material:alloy 6063, 6061, 6065 or others

Gainazaleko tratamendua:
errota akabera, anodizatua, hautsaz estalita, egur alearen kolorea, pvdf (fluorokarbonoa), elektroforesia, leundua, eskuila, etab.

Aluminioa estaltzeko bermea:
10 urteko kalitatearen berme mugatua barruko erabilerarako.
25 urteko kalitatearen berme mugatua kanpoko erabilerarako (eguraldiaren erresistentzia bikaina).
30 urte PVDF estaldurak dituzten produktuentzako kalitate bermea mugatua.

Aluminio Fabrikazioko Zerbitzu Gehigarria:
LOGO laser markatzea
Ebaki-luzera zehatza
CNC
Injekzio termikoa
Punzonaketa / fresaketa / zulaketa / tolestura / ebaketa / soldadura / muntaketa

Product  information:

MaterialAlloy 6063,6061,6005or according to customer’s choice
tenpleaT3, T4, T5, T6
workshop shelf from shanghai factory SurfaceAnodize, electrophoresis, powder coating, PVDF coating, wood grain painting, matted, etc.
KoloreAny colour based on Standard Germany RAL Mark
LuzeraCoating 6.5 meters, Anodizing 6.5

meters, Mill finish 5 meters

Fuction and use:

Aplikazio1. Industrial application: various kinds of machine.

2. Electrical Equipment: TV set, air conditioner, refrigerator, computer, etc.

3. Transportations application: car, bus, train, etc

4. Decoration lighting: led light, street light, etc

Fabrication1. Windows and doors; 2. Drilling; 3. Bending; 4. Cutting; 5. etc.

Package:

PackageEP Film, crate box, wooden pallet, or plywood case. For normally, 12 tons for a 20 feet container; 24 tons for a 40 feet container.
Custom MadeYes, we can package following with customer's request.
Composition and standard
(Item)(Test)(Standard)(MJ-standard)
Alloy6063(%)6063A (%)6061A(%)
Silicon                  Si0.20-0.600.30-0.600.40-0.80
Iron                       Fe0.350.15-0.350.7
Copper                 Cu0.10.10.15-0.40
Manganese           Mn0.10.150.15
Magnesium           Mg0.45-0.900.60-0.690.80-1.20
Chrome                 Cr0.10.050.04-0.35
Zinc                       Zn0.10.150.25
Titanium                Ti0.10.10.15
Bestelakoa (bakoitzak)0.050.050.05
Bestelakoa (guztira)0.150.150.15
Aluminum                 ALgainerakoakRemaimdergainerakoak

All kinds of surface treatment

Errota akaberaFinish of aluminum itself, with a natural anodic layer formed in the air, weak corrosion resistance.
Shine metal irradia
ANODIZINGThrough an eletrical process to form a certain layer of anodic layer on the surface of profile.
available in different colors like metal silver, champagne, darkbronze, black, and the same color with mette effect.

Base on anodized process, an extra transparent film is formed to make the surface clearer and look bit of shining, with very good corrosion resistance.
Available in different colors like metal silver, champagne, black, and the same color with mette effect.
Hauts estalduraThe powdered paint is electrostatically charged and sprayed onto the part, to form a thick layer to protect the surface. With very good corrosion resistance,
Kolore guztietako erabilgarri
Egur aleaTestu berria osatzeko teknologia berriek egur erreala itxura dute.
Available in types of wood pattern. Handtouch or film transfering are both available. Customized accepted.
LeunketaBy buffing and chemical process to form mirror like finish, suitable for decorative application
Kolore guztietako erabilgarri
BrushedBy brushing and chemical process to form shining with line, suitable for decorative application
Kolore guztietako erabilgarri

Packaging eta bidalketa:

Packaging Show

1. Paketeak:
- Barruan: plastikozko film babesgarria pieza bakoitza babesteko
- Kanpoaldean: ontziak itsasteko iragazgaitza den artisau paperarekin edo EPE filmarekin.
2. Kartoi paketatzea:
- Barruan: PC bakoitza plastikozko poltsa bakarrean;
- Kanpoaldea: kartoi batean jarritako kantitate kopurua.
3. Egur-paletaren paketatzea:
- Barruan: sortak edo kartoiak paketatzea;
- Kanpoan: egurrezko paletan kargatutako sorta edo kartoi kopurua.
4. Pertsonalizatua dagoen paketatze baldintza.

OHIKO GALDERAK:
1) Fabrikatzailea edo merkataritza enpresa zara?
---- Aluminio profilaren fabrikatzailea gara.

2) Zer enpresak egin dezake zure gainazaleko tratamenduak?
--- Gure gainazaleko tratamenduak, batez ere, anodizatuak, hautsez estaliak, egur aleak, leundua, pintzelak, elektroforesia, errota akabera, harea zuritzea, etab.
3) Nolako prozesu sakona egin dezakezu?
--- CNC, zulaketa, fresaketa, ebaketa, soldadura, tolestura, muntaketa.
4) Zein da laginak eta ekoizpen masiboa entregatzeko denbora?
--- Normalean 15 egun moldea garatzeko eta 25-30 egun masa ekoizpenerako.

Gure Zerbitzuak
Gure produktuarekin eta prezioarekin lotutako zure galderak 24 orduko epean erantzungo dira.
2. Ongi prestatutako eta esperientziadun langileak zure ingelesez dauden profesional guztiei erantzuteko.
3.OEM oso ongi etorria da.
4. Zurekin dugun harremana edozein hirugarrenekin isilpekoa izango da.
5.Gizarrerako salmenta osteko zerbitzua. Galdetu galderaren bat izanez gero.